Lot n° 197
Estimation :
150 - 200
: 310EUR
HERMÈS - Paris - Lot 197
HERMÈS - Paris
HERMES - Paris
CAPE en laine et fausse fourrure camel
Bouton signé
( usures d'usage)
CAPE in wool and camel faux fur
Signed button
(wear and tear)